Titles you rated
QueenmakerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
MineRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0