Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.0- Billion x SchoolRated ★ 3.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5