Series
Ratings
13
SignalRated ★ 5.0
BORDERRated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0