Movies
Ratings
940
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
MortdecaiRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0