Series
Ratings
74
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
LastRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0