Movies
Ratings
264
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5