Series
Ratings
77
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0