Movies
Ratings
14
Music and LyricsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Ruby SparksRated ★ 3.5