Series
Ratings
66
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0