Series
Ratings
260- ふしぎ遊戯Rated ★ 5.0
- ふしぎ遊戯Rated ★ 5.0
A Little Princess SaraRated ★ 4.0
Little Women II: Jo's BoysRated ★ 4.0
Tales of Little WomenRated ★ 3.0- Adventures of SindbadRated ★ 3.0
- King ArthurRated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 5.0- Cory, The son of a sorcererRated ★ 5.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 5.0- VS Knight Ramune & 40 FRESHRated ★ 5.0
- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 5.0
- Mechander RoboRated ★ 3.0
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
The Adventures of Puss in Boots Season 2Rated ★ 5.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 5.0