Movies
Ratings
395
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5