Series
Ratings
134
Death's GameRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
- Three FriendsRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5- Taoist MeoteolRated ★ 2.5
- Run HanyRated ★ 2.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
Dodge DanpeiRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0