Movies
Ratings
696
Despicable MeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0