Titles you rated
Haibane RenmeiRated ★ 4.0
When They Cry: ReiRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
KaibaRated ★ 2.5- From the New WorldRated ★ 3.5
Community Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.0