Movies
Ratings
286
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0