Movies
Ratings
340
Take Care of My CatRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 1.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0