Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5