Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0