Titles you rated
Love TransitRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Happy Kanako's Killer LifeRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 4.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
ElpisRated ★ 4.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.5