Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5