Series
Ratings
133
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 5.0
Hello, Me!Rated ★ 3.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0