Titles you rated
Good FortuneRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The SinRated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Long WalkRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5