Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- Dancougar – Super Beast Machine GodRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 3.5
Battlestar GalacticaRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.0
- EuphoriaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.0