Series
Ratings
181
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 4.5
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0