Movies
Ratings
80
The TransporterRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 5.0