Series
Ratings
52
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0