Series
Ratings
112
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 1.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.5- Fortune de FranceRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0