Movies
Ratings
598
Ip ManRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Re-AnimatorRated ★ 3.5
GrindhouseRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5