Series
Ratings
33
Dream HighRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Sailor Moon SRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0