Movies
Ratings
38
SwiriRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0