Movies
Ratings
758
MunichRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
ImmortalsRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5