Series
Ratings
17
Good DoctorRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 5.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 5.0
Attention, love!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0