Series
Ratings
96
Pocket Monsters: Liko and Roy's DepartureRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
Akuma-kunRated ★ 3.5
Scissor Seven Season 4Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 4.0
Animal Season 1Rated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.0- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Scissor Seven Season 3Rated ★ 4.5