Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 4.0