Titles you rated
Bad GuyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0