Series
Ratings
14
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0