Series
Ratings
143
Angel EyesRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5