Series
Ratings
49
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 4.5
EndeavourRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.5- Legend of the SeekerRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
NCISRated ★ 2.5