Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5