Series
Ratings
218
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Haunted HotelRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0