Movies
Ratings
1102
SinnersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
EdenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
GoldRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0