Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5