Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- The FrogRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0