Series
Ratings
73
The SimpsonsRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
MamaRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5