Titles you rated
The FounderRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
The PlanRated ★ 5.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 3.0
The TakeRated ★ 1.5
Money MonsterRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5- With or Without YouRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0