Series
Ratings
49- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5