Titles you rated
LambRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5