Movies
Ratings
18
VeteranRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5