Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Mirai koshi MeguruRated ★ 4.5
GOLDRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- 헝그리!Rated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Attention PleaseRated ★ 4.0
Mysterious Transfer StudentRated ★ 3.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.0
- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 4.0
- Long Love LetterRated ★ 4.0
- ヤスコとケンジRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0- remoteRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5