Series
Ratings
525
Dream StageRated ★ 1.5
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Pray Speak What Has HappenedRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 1.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0